نظر سنجی

نظر شما در رابطه با کیفیت عملکرد مرکز چیست ؟

  • به وب سایت مرکز آموزش جامع علمی - کاربردی بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان گیلان خوش آمدید. جمعه 28 خرداد 1389

توجه به یافته های پژوهشی و پایان نامه های دانشگاهی در حوزه ایثار و شهادت


جلسه  بررسی وضعیت دانشگاه جامع علمی کاربردی بنیاد شهید وامو رایثارگران با حضور احمد اسماعیلی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان برگزار شد.

اسماعیلی در این جلسه با تاکید بر استفاده از رهنمود ها و تدابیر مقام معظم رهبری در رسیدن به وضعیت مطلوب در دانشگاه گفت :از منظر مقام معظم رهبری دیدگاه تشویقی و به حرکت درآوردنده دانشجو در تعالی دانشگاه بسیار موثر است و باید با درنظر قرار دادن این امر بدنبال ایجاد فضایی رقابتی ، علمی و فرهنگی با در راس امور قرار دادن آموزه های اسلامی در دانشگاه باشیم.

وی بر لزوم توجه به یافته های پژوهشی و پایان نامه های دانشگاهی در حوزه ایثار و شهادت تاکید کرد و گفت: استفاده از نتایج تحقیقات و پژوهش های دانشگاهی می توانند عامل موثری در حرکت مثبت و روبه رشد برای مسئولین بنیاد باشد.

مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان براستفاده از  اساتید مؤمن، مخلص، دارای باورهای عمیق دینی و بهره بردار از دانش و علم روز اشاره کرد و گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری تربیت دینی دانشجویان، بایستی یکی از اهداف مجموعة اساتید دانشگاهی کشور باشد. دانشجو را باید هم متدین و هم دارای باورهای ملی پرورش داد.

در ادامه این جلسه ناصر مسرور نژاد سرپرست مرکز علمی کاربردی بنیاد به ارائه گزارشی از فعالیت های این مرکز پرداخت.


 

تاريخ ارسال: چهارشنبه 27 ارديبهشت 1391
نویسنده: روابط عمومی سازمان
بازدیدها: 2669 بار     نسخه قابل چاپ