نظر سنجی

نظر شما در رابطه با کیفیت عملکرد مرکز چیست ؟

  • به وب سایت مرکز آموزش جامع علمی - کاربردی بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان گیلان خوش آمدید. جمعه 28 خرداد 1389

حضور سرپرست مرکز در نشست مسئولین مراکز آموزشی علمی کاربردی استان گیلان


بیست وسومین نشست رئیس و معاونین واحد استانی و روسا و معاونین مراکز آموزشی علمی کاربردی استان گیلان به میزبانی مرکز آموزشی علمی کاربردی بهزیستی در سالن اجتماعات سازمان بهزیستی استان گیلان واقع دررشت ، برگزار گردید.

در این نشست در ابتدا جناب آقای دکتر کوچکی نژاد، رئیس مرکز آموزشی علمی کاربردی سازمان بهزیستی، به ارائه گزارش درخصوص فعالیتها و ارائه آمار و ارقام مربوط به  مرکز آموزش علمی-کاربردی بهزیستی پرداختند و پس از آن کلیپ ساخته شده درخصوص مرکز آموزش علمی-کاربردی بهزیستی رشت پخش شد . سپس سرکار خانم دکتر خدایی، معاونت محترم نظارت و ارزیابی واحد استانی، درخصوص شناسنامه مراکز آموزی و تغییرات انجام شده در نحوه دسترسی شناسنامه مراکز آموزشی ، دستورالعمل جدید تغییرات انجام شده در مهر ، تابلو و سربرگ مراکز و رعایت تقویم آموزشی در مراکز و ثبت عنوان دقیق مراکز در سربرگها ، تابلو و مهر و رعایت دقیق ساعات حضور اساتید توضیحاتی را ارائه نمودند.  در ادامه جناب آقای مهندس نجفی، معاونت آموزشی واحد استانی ، ضمن عرض تشکر از آقای دکتر کوچکی نژاد و مرکز بهزیستی به جهت پذیرش میزبانی جلسه درخصوص صدور گواهینامه های موقت و پرونده های ارسالی از سوی مراکز و همچنین درخصوص بازنگری عناوین و سرفصلهای درسی با توجه به رویکرد جدید دانشگاه و استقرار نظام مهارت و فناوری و نیز پاره ای از مشکلات دیده شده در مراکز مطالبی را به سمع و نظر حضار رساندند.

سپس جناب آقای دکتر قاسمی زاد، رئیس واحد استانی گیلان ضمن تبریک به همه رؤسا و همکاران به مناسبت هفته معلم و گرامیداشت سالگرد شهادت علامه استاد مرتضی مطهری و جایگاه و منزلت این استاد برجسته ، به ارائه پاورپوینتی در خصوص تدوین آئین نامه نظام آموزش عالی مهارت و ابلاغ آن به کل کشور پرداخته و پس از آن در خصوص بخشهای مختلف دانشجویی، مدرسان، فارغ التحصیلان، مالی و اداری و فرهنگی نکاتی را از قبیل : توجه بیشتر به وام ها و تخفیفات شهریه دانشجویان، رسیدگی به پرونده های مدرسان دارای مجوز موقت، ثبت نمرات در سامانه سجاد و بررسی اعتراض ورقه از طریق این سامانه، لزوم دقت و توجه ویژه به ارسال و تکمیل مدارک مربوط به پرونده های فارغ التحصیلان، کسب رتبه اول کشوری در بین واحدهای استانی در حوزه فرهنگی و ... مطالب مهمی را متذکر شدند.

تاريخ ارسال: چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391
نویسنده: روابط عمومی سازمان
بازدیدها: 3826 بار     نسخه قابل چاپ