نظر سنجی

نظر شما در رابطه با کیفیت عملکرد مرکز چیست ؟

  • به وب سایت مرکز آموزش جامع علمی - کاربردی بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان گیلان خوش آمدید. جمعه 28 خرداد 1389

اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان دوره‌ کارداني وكارشناسي مركز

بد ين‌وسيله به اطلاع پذيرفته‌شدگان نهايي کدرشته محل‌هاي متمرکز و همچنين معرفي شدگان چند برابر ظرفيت کدرشته محل‌هاي نيمه‌متمرکز در پذيرش دوره‌‌ کارداني فني و دوره کارداني حرفه‌اي وكارشناسي ورودي نيمسال اول95-96دانشگاه جامع علمي کاربردي می رساند

 الف) بر‌اساس ضوابط مربوط به گزينش متمرکز هر يک از رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي مختلف در پذيرش ‌دوره‌‌هاي مذکور از بين داوطلباني که حدنصاب لازم را احراز کرده‌اند، براساس اولويت کدرشته‌محل‌هاي انتخابي ‌و ظرفيت‌هاي‌ تخصيص داده شده به هر سهميه، گزينش انجام و فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان در هر کدرشته محل استخراج گرديده است.

کليه پذيرفته‌شدگان دوره‌هاي حضوري لازم است که در يکي از روز‌هاي چهارشنبه مورخ 19/6/93 يا پنجشنبه مورخ 20/6/93ويا شنبه مورخ 22/6/93 با در دست داشتن مدارک مندرج در بند «ج» اين اطلاعيه و با توجه به کدرشته محل قبولي به نشاني تعيين شده در جدول شماره (4) دفترچه راهنماي پذيرش دوره‌هاي مذکور مراجعه نمايند.
کليه پذيرفته شدگان دوره‌هاي آموزش‌هاي خاص – حين کار غير‌حضوري لازم است که از روز چهارشنبه مورخ 19/6/93 به سامانه جامع آموزش‌هاي تکميلي بين سطوح تحصيلي (ساتب) به آدرس: www.sateb.uast.ac.ir مراجعه نمايند. بديهي است که عدم مراجعه به سامانه مذکور براي انجام مراحل بعدي، به منزله انصراف از پذيرش در رشته ذي‌ربط تلقي مي‌گردد.
ب) براساس ضوابط مربوط به گزينش رشته‌هاي نيمه‌متمرکز براي رشته‌هايي که نياز به اقداماتي نظير مصاحبه و يا آزمون عملي دارند، لازم است که براي شرکت در مراحل مذکور در يکي از روز‌هاي چهارشنبه مورخ 19/6/93 يا پنجشنبه مورخ 20/6/93ويا شنبه مورخ 22/6/93 با در دست داشتن مدارک مورد نياز که در بند «ج» اين اطلاعيه درج گرديده است به مرکز آموزشي ذي‌ربط به نشاني تعيين شده در جدول شماره (4) دفترچه راهنماي پذيرش دوره‌هاي مذکور مراجعه نمايند. بديهي است که عدم مراجعه داوطلبان در روزهاي تعيين شده براي انجام مراحل نهايي گزينش، به منزله انصراف قطعي از پذيرش در رشته ذي‌ربط تلقي خواهد شد.
ضمناً به اطلاع معرفي شدگان رشته‌هاي نيمه‌متمرکز مي‌رساند که پس از اعلام نتيجه مراحل مصاحبه يا آزمون عملي اين دسته از داوطلبان، گزينش نهايي انجام و فهرست اسامي قبول‌شدگان نهايي متعاقباً از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.
 ج) مدارک لازم براي ثبت‌نام:

 1- شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.

2- تصوير شناسنامه و اصل آن براي مطابقت.
3- تصوير کارت ملي و اصل آن براي مطابقت.
4- اصل ديپلم کامل متوسطه يا گواهي آن براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي رييس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يک برگ تصوير آن.
5- اصل مدرک ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه يا گواهي پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضاي رييس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يک برگ تصوير آن.
6- اصل فرم تاييديه معدل براي فارغ‌التحصيلاني که تاکنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.
7- گواهي اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حکم کارگزيني يا قرارداد معتبر انجام کار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل)
8- مدرکي که وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنماي پذيرش مذکور براي دوره‌هاي حضوري و در صفحه 357 براي دوره‌هاي آموزش‌هاي خاص – حين کار غير حضوري مشخص نمايد (براي برادران).​
 
تاريخ ارسال: دوشنبه 17 شهريور 1393
نویسنده: روابط عمومی سازمان
بازدیدها: 1809 بار     نسخه قابل چاپ