نظر سنجی

نظر شما در رابطه با کیفیت عملکرد مرکز چیست ؟

  • به وب سایت مرکز آموزش جامع علمی - کاربردی بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان گیلان خوش آمدید. جمعه 28 خرداد 1389

درخشش حسن ابراهیمی در مسابقات تنیس روی میز دانشجویان قهرمانی کشور


حسن ابراهیمی فرزند شهید معزز و دانشجوی مرکز آموزش علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان ،عنوان نخست بخش انفرادی  مسابقات تنیس روی میز سومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه علمی-کاربردی را از آن خود کرد.

 در پایان مسابقات از بین ۲۲ استان شرکت کننده سومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه علمی-کاربردی  کشور در مسابقات انفرادی حسن ابراهیمی از گیلان اول شد و مهریار عسگری از مرکزی به مقام دوم رسید. سیدجعفر هاشمی از فارس و مسعود نعمتی از اردبیل به صورت مشترک مدال برنز این رقابت‌ها را به خود اختصاص دادند.
در مسابقات دوبل این دوره از رقابت‌ها نیز حسن ابراهیمی و کامیاب نیکو فطرت از استان گیلان قهرمان مسابقات شدند. زوج مهریار عسگری و مجید بغدادی از مرکزی به مقام نایب قهرمانی رسیدند.
قابل ذکر است مسابقات تنیس روی میز سومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه علمی-کاربردی در سالن ۲۷ خرداد تبریز برگزار شد و ۶۳ راکت به دست به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در پایان این مسابقات حسن ابراهیمی دانشجوی مرکز آموزش علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به تیم منتخب دانشجویان کشور نیز دعوت شد.

تاريخ ارسال: دوشنبه 18 شهريور 1392
نویسنده: روابط عمومی سازمان
بازدیدها: 2489 بار     نسخه قابل چاپ