نظر سنجی

نظر شما در رابطه با کیفیت عملکرد مرکز چیست ؟

  • به وب سایت مرکز آموزش جامع علمی - کاربردی بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان گیلان خوش آمدید. جمعه 28 خرداد 1389

آغاز ثبت نام جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمي كاربردي


جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمي كاربردي با هدف اعتلاي دانش، ايمان، اخلاق و بصيرت ديني دانشگاهيان و توسعه فضاي معنوي و قرآني در دانشگاه و زمينه‌سازي انس و الفت دانشگاهيان با قرآن كريم و سيره معصومين(ع) و تدبر و عمل به آن آموزه‌ها برگزار مي‌گردد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر مهدی فیض، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن بیان این خبر افزود: اين دوره از جشنواره در سه بخش دانشجويان، مدرسان و كاركنان برگزار مي‌گردد كه امسال نهمين دوره جشنواره قرآني دانشجويان، دومين دوره جشنواره قرآني كاركنان و نخستين دوره جشنواره مدرسان علمي كاربردي برگزار خواهد گرديد.

وی در ادامه عنوان کرد: جشنواره دانشجويي در پنج بخش شفاهي، كتبي، پژوهشي، ادبي و هنري برگزار مي‌گردد؛ بخش شفاهي در رشته‌هاي قرائت به روش تحقيق، قرائت به روش ترتيل، حفظ 1 جزء، حفظ 3 جزء، حفظ 5 جزء پيوسته، حفظ 10 جزء پيوسته، حفظ 20 جزء پيوسته و حفظ كل قرآن کریم؛ بخش كتبي در رشته‌هاي فرازهاي قرآن و عترت، دیدگاه و سیره معصومین(ع)، مفاهيم قرآني و قرآن‌شناسي؛ بخش پژوهشي در رشته‌هاي پژوهش يا كتاب قرآني، مقاله قرآن و عترت، نرم‌افزار و وبلاگ‌نويسي؛ بخش ادبي در رشته‌هاي شعر، داستان، نمايشنامه‌نویسی و فيلمنامه‌نویسی و بخش هنري در رشته‌هاي خوشنويسي، طراحي و نقاشي، ‌نماهنگ، عكس و‌ تذهيب برگزار خواهد گرديد.

هم­چنین دکتر فیض اظهار داشت: نخستين دوره جشنواره مدرسان در سه بخش شفاهي در رشته‌هاي هفتگانه حفظ و قرائت، بخش كتبي در دو رشته مفاهيم قرآني و دیدگاه و سیره معصومین(ع) و بخش پژوهش در سه رشته نظریه‌پردازی و پاسخ‌پژوهی، تحلیل و نقد کتب قرآن و عترت و تحقیقات قرآن و عترت برگزار مي‌گردد. بخش جشنواره كاركنان نيز در دو بخش شفاهي در رشته‌هاي هفتگانه حفظ و قرائت، بخش كتبي در دو رشته مفاهيم قرآني و دیدگاه و سیره معصومین(ع) و بخش پژوهشي در رشته تحقيق يا مقاله قرآن و عترت برگزار مي‌گردد.

وي اعلام كرد: مهلت ثبت‌نام تا تاريخ 31 فروردين سال 1392 مي‌باشد و ثبت‌نام نيز از طريق سامانه اينترنتي به نشاني www.uast.ac.ir صورت مي‌پذيرد.

دكتر فيض گفت: به حول و قوه الهي، اين جشنواره در دو سطح استاني و كشوري در دانشگاه جامع برگزار مي‌گردد. مرحله استاني جشنواره در ارديبهشت ماه 92 و مرحله كشوري جشنواره، در شهريورماه 92 برگزار خواهد گرديد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: امسال نیز همچون سال های گذشته شاهد استقبال دانشجویان، مدرسان و کارکنان از جشنواره قرآن و عترت باشیم.

تاريخ ارسال: دوشنبه 21 اسفند 1391
نویسنده: روابط عمومی سازمان
بازدیدها: 2233 بار     نسخه قابل چاپ